• Новак
AOPRIE 24 Групи на Облека Кука Крпа Држачот за Бања Кујна Додатоци Ѕид Грб Копче Кука со Завртки Brone Боја

AOPRIE 24 Групи на Облека Кука Крпа Држачот за Бања Кујна Додатоци Ѕид Грб Копче Кука со Завртки Brone Боја

DEN 287.76
Производот е достапен

Достапност

Класичен Дизајн - Секојдневен стил се вклопуваат со повеќето домашни décor и дава изобилство на простор за бесење предмети во entryway, перење соба, бања и спална соба.Пакување - Вклучуваат 24 облека кука и 48 навртки. 35 lb - Максимална тежина капацитет кога се монтираат во цврст ѕид.Димензии - Должина е 1.7 во широчина е 1 во.По Продажба на Услуги, Ние стоиме зад она што ние го продаде.Ве молиме дозволете ни да знам дали тоа е squashed во транзит, ние ќе рефундирање на вашите пари или ќе ти ја испрати замена веднаш.AOPRIE 24 Групи на Облека Кука Крпа Држачот за Бања Кујна Додатоци Ѕид Грб Копче Кука со Завртки Brone Боја.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката