• Новак
Листовите Се Печати Бебе Ќебиња,Бебе Swaddle Ќебе, Кадифен Полиестер Ткаенини,30 X 40 Инчи

Листовите Се Печати Бебе Ќебиња,Бебе Swaddle Ќебе, Кадифен Полиестер Ткаенини,30 X 40 Инчи

DEN 863.76
Производот е достапен

Достапност

Единствена Кадифен Намали Флорални Текстура На.Направи Го Прави Идеално Бебе Туш Подарок!Мулти-За Употреба : Бебето Ќебе, Исто Така Може Да Се Користи Како Се Игра Мат, Промена На Мат, Burp Крпа, Бебе Крпа, Старечки Маска, Пикник Ќебе Или Дури И Се Сече Во Мали Парчиња И Да Се Користат Како Обновливи Брише, Ги Добиете Сите Во Само Еден Купување.Производ Перформанси : Супер Меки Кадифен Материјал Не Е Само Супер Меки И Удобни, Но Исто Така Светлина Во Тежина.Инструкции За Перење : Можете Да Додадете Омекнувач На Вода Да Им Помогне На Ќебе Омекне, Сува Со Ниска Топлина, Не Железо, А Не Користите Кајгана.Издржливи И Стилски : Нашата Swaddle Ќебе Е Издржлив И Може Да Издржи Многу Мие Без Да Биде Навремено И Останува Мека И Свиленкаста Како Нови.Димензии : 30 Х 40 Инчи.Применливи Сцена : Тоа Е Дефинитивно Совршен И Уникатен Бебе Подарок!Тоа Е Идеалната Големина За Деца Да Се Носат Со Нив За Разни Намени, За Јасли, Нап Или Дневните.Материјал Опис : Ова Бебе Ќебе Е Направен Од Високо-Квалитет На Кадифен Полиестер Ткаенини, Мека И Дише, Без Штетни Материи.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката