• Новак
Перење Кошница Со Рачки Водоотпорен Расклопна Перење Забавува За Чување На Кутии За Детска Соба Дома Организатор Морска Желка Медуза Морска Ѕвезда Океанот Сина, 19.

Перење Кошница Со Рачки Водоотпорен Расклопна Перење Забавува За Чување На Кутии За Детска Соба Дома Организатор

DEN 911.52
Производот е достапен

Достапност

Четири монтажни поддршка прачки го направи тоа не е лесно да колапс кога е во употреба.МУЛТИ-ЦЕЛ : Овој Голем Капацитет Перење Кошница Може да Се Користи Како Кошница За Многу Цели, Како што се Облека за Складирање, Бебе Работи за Отпадоци, Деца Играчка Складирање, Деца Производ за Складирање И домашно Милениче Производ за Складирање, Итн.9, Околу 60 L.), Децата Играчки, Итн.Издржлив материјал : Направен од 300 D оксфорд ткаенина со ПВЦ материјал, водоотпорен и не е лесно да се валкани.Одлично За Ставање Во Дете Playroom, Колеџ ученичкиот дом, Дом Агол, Бања, Спална соба, Расадник.Голем капацитет : 19.Ако ви се допаѓа,да Не го пропуштите.ГОЛЕМИ ДИМЕНЗИИ : Големината На Овој Дом Организатор Е 19.Двоен Анти-Падот Дизајн Обезбедува Добра Поддршка Ефект, Не Грижете се За Тоа Уривање!На Количка За Дизајн Со Коноп Се Справува Со Јаже Исто Така Го Прави Лесно Да Се Движите И Да Се Носи.Голема Складирање Корпа За Валкани Алишта (особено за долна облека, чорапи, градник, итн.Лесно продавница кога не е во употреба.ПРЕНОСНИ И РАСКЛОПНА ДИЗАЈН : Нашата Кошница Има Четири Монтажни Поддршка Прачки И Стабилна Загради Внатре, го Прават Тоа Стои Исправено.Симпатична, Гроздобер, Смешни И Естетски Модели Се Достапни Во Нашата Продавница.Исто Така, Голем Дар За Семејството, Пријатели И Колеги.ДЕКОРАТИВНА ШЕМА : Различни Модели се Придржува Кон Естетика На Луѓе Од Различни Возрасти, Идеален За Унисекс Возрасни, Деца, Тинејџери Девојки И Момчиња.Големи И Високи Дизајн Може Да Помогне Во Вашиот Дом, Спална Соба, Бања Повеќе Организирани.Тоа ќе ви помогне да ги реши вашите проблеми.Совршена големина за складирање многу на облека, детски играчки, бебе работи, книги, итн.Лесен За Инсталација : Кога ќе треба да го користите, вие само треба да го вметнете поддршка прачки во четирите агли на перење кошница да се лесно да се поддржуваат.Кога не е во употреба, само да потрае од поддршка род, тоа може да биде лесно укината и чуваат.Оваа Добар-Потрага Перење Кошница не Само што Не Е Практична, Но исто Така Добар Декор Во вашиот Дом.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката