• Новак
YAYONG Електрични Крпа Криви Багажник, 180° Rotatable Мали Загреан Пешкир Потопол и Сушење Крпа Радијатор, од не ' Рѓосувачки Челик Ѕид-Монтирани Грејач Крпа Багажник

YAYONG Електрични Крпа Криви Багажник, 180° Rotatable Мали Загреан Пешкир Потопол и Сушење Крпа Радијатор, од не

DEN 5303.76
Производот е достапен

Достапност

★ 4 Крпа Бар : крпа бар има четири раце да се задржи вашата крпи сува и уредно организирани, кој е совршен за организирање на вашето лице крпи, бања крпи и облека, со цел во вашата бања или кујна. ★ Совршени перформанси : Задржува вашата крпи суво и топло.Ви дава пријатно искуство во влажни и замрзнати-ладно ден.Помага да се елиминира непријатните миризби и го задржува бањи освежување. ★ Заштеда на енергија : Доаѓаат со многу ниска потрошувачка стапки, само 55 вати.Тоа е доволно топло но не е премногу топло.Тивко загреан, не се мачи вашиот живот. ★ Лесно чистење и инсталација : Сите не ' рѓосувачки челик, градежништвото, обезбедување на квалитет и долговечност.оваа крпа потопол е лесно да се чисти со мека сува крпа кога крпа потопол е ладно.Сите потребни хардвер и алатки се вклучени во пакетот, и тоа е лесно да се собраа за користење на нашата прирачник. ★ Овој ѕид монтирани крпа потоплите може да ви помогне да заштедите многу простор со компактен дизајн, и тоа е совршен за вашиот стан, ученичкиот дом, и кои било други ограничен простор.Со 5.9 ft/1.8 m power кабел, доаѓаат од наоѓаат на дното на десната страна.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката