• Новак
Draper 150mm се Обиде и да Mitre Плоштад - 18952

Draper 150mm се Обиде и да Mitre Плоштад - 18952

DEN 468.48
Производот е достапен

Достапност

Мет блек метал берза со машински лица и дух ниво.Полиран челик сечилото е дипломирал мм и 1/16"се очекува преку на двете страни.Draper Гарантира Производ.Мет Блек Метал Берза Со Машински Лица И Дух Ниво.Полиран Челик Сечилото Е Дипломирал Мм И 1/16" На Двете Страни.Екранот Спакувани.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката