• Новак
Generici Присуство Машина, Голем Капацитет Вработен Време Часовник за Хотел за Статистика за на Училиште, за Фабрика

Generici Присуство Машина, Голем Капацитет Вработен Време Часовник за Хотел за Статистика за на Училиште, за Фабрика

DEN 2251.20
Производот е достапен

Достапност

И тоа има Т9 начинот на допир копчиња, 2. Поддржува само‑услуга за преземање на EXCEL присуство извештаи од USB флеш диск, поддржува отклучување, излезете switch andf повеќе верификација методи, исто така, го поддржува анти‑мешање, анти‑обратна.Поддржува само‑услуга за преземање на EXCEL присуство извештаи од USB флеш диск, поддржува отклучување, излезете switch andf повеќе верификација методи, исто така, го поддржува анти‑мешање, анти‑обратна.4 inches Language : English Sensor : Светло Sensor Button : Т9 начинот на Допир Button Power Набавка : 12 V 2 AWorking Температура : 0℃-45℃Работна Влажност : 20%-80%Идентитет и Верификација : Отпечаток/Лозинка/ID Card Usb Диск : Support Card : 125khz ID Card Anti-Обратна : Support Wiegand Сигнал Излез : Wiegand26 Output Product Големина : Прибл.Чекор 2 : Корисник регистрација, отпечатоци ID регистрација, лозинка и привилегии во собата. Постојат три верификација методи : отпечаток, лозинка, лична карта.И тоа има Т9 начинот на допир копчиња, 2.Функција : 1.

Декларирани спецификации

Item Type:
Access Control Attendance Machine
Material:
ABS Plastic
Fingerprint Capacity:
1000
Card Capacity:
1000
Password Capacity:
1000
Record:
160000
Communication Method:
TCP/IP, USB
Lcd Monitor:
2.4 inches
Language:
English
Sensor:
Light Sensor
Button:
T9 Touch Button
Power Supply:
12V 2A
Working Temperature:
0℃-45℃
Working Humidity:
20%-80%
Identity Verification:
Fingerprint/Password/ID Card
Usb Disk:
Support
Card:
125khz ID Card
Anti-Reverse:
Support
Wiegand Signal Output:
Wiegand26 Output
Product Size:
Approx. 194 x 89 x 34mm/7.6 x 3.5 x 1.3in
Suggested Using Steps:
Step 1:
Install the device and power on the device.
Step 2:
User registration, fingerprint ID registration, password and privileges set.
Step 3:
Verify user identity and confirm whether the registered finger

Комплементите на стоката