• Новак
Забелешка 8 Случај Samsung Note 8 Случаи со Авто Исцелување Флексибилни TPU Филм[2 Pack] и на камерата Леќи на Камерата на Екранот Заштитна Фолија[2 Pack],YmhxcY Тешки Заштита Покрит

Забелешка 8 Случај Samsung Note 8 Случаи со Авто Исцелување Флексибилни TPU Филм[2 Pack] и на камерата Леќи на

DEN 405.12
Производот е достапен

Достапност

Компатибилни Модели на телефони : Samsung Galaxy Note 8 со Лоцира Алатка Прецизни Усогласување Авто Исцелување Флексибилни TPU Филм[2 Pack] и на камерата Леќи на Камерата на Екранот Заштитна Фолија[2 Pack].Издржлив материјал : Тројно-слој за Одбрана : Внатрешна Обвивка:PC Поликарбонат, Солиден Надворешниот Поклопец:Високо-одделение Силиконски TPE,Борба Капки, Гребнатини, Удари и Шокови.Единствен кој се одвојува Дизајн s многу лесно!Постои мал исечок во долниот агол што ви овозможува лесно да пристапите и да ја зачувате S-Pen.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката