• Новак
Garsentx Пејџер Адаптер, 433.92 MHz Безжична Редот Повикувајќи Систем СУ‑668 Безжична Редот Повикувајќи Систем Пејџер Адаптер за Полнење База за Ресторан, 110‑240V(НИ)

Garsentx Пејџер Адаптер, 433.92 MHz Безжична Редот Повикувајќи Систем СУ‑668 Безжична Редот Повикувајќи Систем

DEN 2155.20
Производот е достапен

Достапност

АБС материјал е на животната средина, безбедно, без мирис, нетоксичен и безопасно. 5 V3 A Брзо полнење, погоден за СУ‑668 безжична редот повикувајќи систем пејџер полнење.Вклучувајќи адаптер и полнење на база на пакетот, лесен за употреба. 433.92 MHz Работна фреквенција и 130±20m A работат на струјата, стабилни перформанси.Посебно дизајниран за : безжични редот повикувајќи систем пејџер, прекрасен додаток.Спецификација : Состојба : 100% Сосема Нов Објект од Типот : Пејџер Адаптер за Полнач Материјал : ABS Влезен Напон : 110-240 V Напон : 5 V 3А Оперативни Фреквенција : 433.92 MHz, Оперативен Струја : 130±20m A Пакет Листа : 1 x Адаптер 1 x Полнење База .

Декларирани спецификации

Condition:
100% Brand New
Item Type:
Pager Adapter Charger
Material:
ABS
Input Voltage:
 110-240V
Voltage:
5V 3A
Operating Frequency:
433.92MHz
Operating Current:
130±20mA
Package List:
1 x Adapter  :
1 x Charging Base  :

Комплементите на стоката