• Новак
Агенда 2022 Агенда/Планер:Три Година Излет Календар Распоред Организатор|Организира Слободно Време,Авто-Пополнување Внатрешната Страна,Hardcover,за Произволна План Орг

Агенда 2022 Агенда/Планер:Три Година Излет Календар Распоред Организатор|Организира Слободно Време,Авто-Пополнување

DEN 1057.20
Производот е достапен

Достапност

[Планирање] Нашата агенда е од јануари 2022 до декември 2022. Капакот е убаво дизајниран, која е многу погодна за вашиот briefcase или училиште торба.Се користи за детални дневни планови, активности, итн.Ова може да ви помогне да се сеќавам на најважните работи.ПРЕГЛЕД : Планер за три години, во кој на месечни и неделни страници за лесно академска година планирање.МЕСЕЧЕН : Секоја месечна шири содржи преглед на месец и белешки дел.НЕДЕЛЕН : Неделен се шири вклучуваат простор за да напишете го вашиот дневен распоред, има многу простор за детали состаноци.ВКЛУЧЕНИ : Планирање Страници Флексибилни Покрие Забелешка Pages Twin-жица Обврзувачки двострани Внатрешниот Џеб Празен Етикета.Одложувања и недостаток на организација се само главните фактори кои го попречуваат луѓе од успешно завршување на нивната работа.Оваа 2022 агенда е специјално дизајниран за да ви овозможи да го планирате вашиот годишни цели, додека се уште управување со секојдневните задачи.Маска материјал : ткаенина PUCover големина : 145*214mm Inner core големина : 141*210mm Paper квалитет : 100g Daolin paper Number на листови : 194 листови / 388 pages Time : Три години на само-filling Features : поклопецот е мека и удобна на допир; таписерии hemming процес, грбот е отпечатен со обрасци, убава и чиста; хартија е мазна и не крварат, и хартија ги штити очите; три години на слободна писмена форма планирање, разумно време аранжман.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката