• Новак
Црна Кањонот Butterscotch Сируп Миризливи Коса Масло Третман и Косата Detangler

Црна Кањонот Butterscotch Сируп Миризливи Коса Масло Третман и Косата Detangler

DEN 2323.20
Производот е достапен

Достапност

Мирис : Butterscotch Сируп (Слатко и candied butterscotch сируп).Црна Кањонот на Црна Кањонот остави во спреј за коса климатизација масло третман.Косата Detangler помага да се олабават и подмачкување на косата јазли.Достапни во 1000 мирис опции. 1 Мл Коса Масло Третман, 4 Мл Detangler.Мирис : Butterscotch Сируп (Слатко и candied butterscotch сируп).

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката