• Новак
58x58 Голема Пурпурна Дрво Ѕид Decal Wisteria Цвет Ѕид Decals Отстранлив Цвет Багажникот Ѕид Налепница Catoon Флорални Ѕид Налепници Уметност Оркестарот за Бебе Деца Девојки Спа?

58x58 Голема Пурпурна Дрво Ѕид Decal Wisteria Цвет Ѕид Decals Отстранлив Цвет Багажникот Ѕид Налепница Catoon Флорални

DEN 335.76
Производот е достапен

Достапност

Ѕидот decals се DIY дома декорација налепници.Внимателно користете мека крпа или кредитна картичка за да притиснете на ѕид налепница на ѕид, притиснете фирма да се притисне било воздушни меурчиња.Убава ѕид decals погодна за вашиот дом или канцеларија ќе направи вашата соба да изгледа нови и да се создаде шармантна атмосфера.DIY Налепници - можете да ја користите вашата имагинација да DIY според вашите сопствени преференции, создава свеж и удобен дом декорација.Клучот за DIY лежи во уживањето процес.Широка Примена - огледала, прозорци, метал, стакло, ќерамиди, тули, платно, ткаенина, хартија, пластика и така натаму, убаво украси за да liven дневна соба, кујна, училница, плакар, када, деца биро, па дури и на таванот.Боја : Виолетова.Enviromentally Пријателски Материјал - направен од високо квалитетни пвц материјал, не-токсични, еколошки заштитни, се безбедни за употреба.Излупете off the wall налепница од поддршка лист внимателно.DIY Налепници - можете да ја користите вашата имагинација да DIY според вашите сопствени преференции, создава свеж и удобен дом декорација.Боите може да постои мала разлика поради различни екрани.Нашите декоративни ѕид налепници се секогаш вашиот идеален подарок избор.Без остатоци остави зад себе, и овие налепници може да остане долго време без паѓа.Enviromentally Пријателски Материјал - направен од високо квалитетни пвц материјал, не-токсични, еколошки заштитни, се безбедни за употреба.Лист големина : вкупно 8 листови, 1 листови околу 30 x 45 cm/ 12 x 18 инчи.СОВРШЕНА ГОЛЕМИНА ЗА КРЕАТИВНИ ИДЕИ : Нашата препорачуваме ефект големина на слика : 147x147 cm/58x58 инчи,пакетот доаѓа со 8 листови на пурпурна цвет дрво ѕид налепница.НАПРАВЕНИ СО КВАЛИТЕТОТ МАТЕРИЈА : Овие виолетова цвет дрво ѕид decal се направени на самолепливи ПВЦ материјал, безбедно и не-токсични, отпорни и водоотпорен, може да се примени и со вашата доверба; бои светли и долго-траен, не е лесно да избледи и може да се задржи сјај за долго време; И налепници, исто така, карактеристика со силно лепило, кои не се лесно да се падне, правење на вашиот дом убава и око-фаќање.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката