• Новак
Power4Laptops 15.6 Инчен Екран Верзија Замена на Лаптоп Зглоб Компатибилен со HP Павилјон G6-1002TX

Power4Laptops 15.6 Инчен Екран Верзија Замена на Лаптоп Зглоб Компатибилен со HP Павилјон G6-1002TX

DEN 657.60
Производот е достапен

Достапност

Оваа замена на дел за вашиот лаптоп може да се користи како замена за вашите оригинални дел, ако оригиналот е неисправен или оштетени.Замена дел може да бара лемење и тоа е силно се препорачува дека треба објектот опремени со квалификуван компјутерски техничар.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката