• Новак
UMIRIKO Поларна Мечка Снег Шише за Вода Термос со Слама Капак 20 Мл за Деца, Момчиња, Девојки, Животински Leakproof, Вакуум Изолирани од не ' Рѓосувачки Челик, Двојно Ѕидови, Т?

UMIRIKO Поларна Мечка Снег Шише за Вода Термос со Слама Капак 20 Мл за Деца, Момчиња, Девојки, Животински Leakproof,

DEN 1000.80
Производот е достапен

Достапност

Забелешка : Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот, ве Молиме оставете мала боја разлика!. 【Инструкции】①.Малолетните лица треба да се користи под водство на Родителот или по предупредување.Тие се исто така одличен подарок идеја.Силикони. Кога чистење, првата употреба неутрален детергент и топла вода за да се исчисти, не користете алкална кајгана, хемиски брише и други чистење на агенти; исто така, не се фаќа на литургија со остри предмети, кои може да предизвикаат печатење за да падне; конечно, не се мијат за долго време Впива во вода (не повеќе од 30 минути) лесно ќе предизвика печатење за да падне (Совети : кога печатење позиција е blistered поради впива вода, ве молиме не чистење со вашите раце да се направи печатење падне. По пополнување расипливи пијалоци како што се млеко, ве молиме да пијат и да се мијат, како е можно поскоро за да се избегне влошување на внатрешен резервоар.Чистење на внатрешноста и надворешноста на купот со неутрален детергент во топла вода пред да го користите③.Додадете коцки мраз за да се задржи кул. 【Флексибилна Употреба】Нашите нерѓосувачки челик шишиња со вода се дизајнирани со слама капак и монтажни шише капи што ги прави идеални за носење околу себе, без разлика дали се во канцеларијата, училиште, фитнес, јога, или кога сте излезени за било отворено активност како што е возење велосипед, трчање, планинарење, backpacking, или кампување. 【Креативен Дизајн】Нашите термички шише не е само издржлив, но исто така многу симпатична, шик и елегантен!Прекрасни и уникатни дизајни на шишиња ги направи совршено прилагодени за жени и мажи, луѓе, тинејџери и деца.Препорачливо е да додадете топла вода или мраз вода за загреете или precooling со цел да се постигнат најдобри топлина и ладење ефект.Тоа е строго забрането да се загрее на производот со отворен пламен, микробранова печка, индукција шпорет, или машина за миење садови.По пенење, на литургија треба да им биде дозволено да се исуши природно, и пенење позиција ќе се врати оригиналниот изглед) 7.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката