• Новак
Resealable Транспарентен Складирање Кеси,17.7 x 13.8 инчен 10 Компјутери Водоотпорен Пластични Организатор Плик Resealable Транспарентен Пластични Кеси за Пакување, Облека & T Ко?

Resealable Транспарентен Складирање Кеси,17.7 x 13.8 инчен 10 Компјутери Водоотпорен Пластични Организатор Плик

DEN 383.76
Производот е достапен

Достапност

☛【Матирано Кеси Големина】 Должина 45см / 17.7 инчен, ширина 35cm / 13.8 инчи, дебелина 14s, материјалот е направен од новиот висок квалитет на домашно МИЛЕНИЧЕ, еколошки и издржливи. ☛【Заштита на вашиот багаж】 патнички багаж организатор е издржлив.Вклучува 20 проѕирен запечатени ќеси. ☛【Предности】 Тие имаат патент, лесно да се отвораат и затвораат и се обновливи; дебелината е погодна за многу нешта, тие се транспарентни, што е корисно за одделување на работите внатре и наоѓање на нив лесно. ☛【Совршен за Чување на Сортирање】 Пакување коцки е идеална за складирање и сортирање алишта, dirty linen, чевли, долна облека чорапи, козметички предмети, toiletries, кабли за полнење електронски додатоци и многу повеќе. ☛【Карактеристики】 Транспарентен Дизајн : Како и секој живот-збогатување патување додаток, тоа е неверојатно задоволување за да се отвори вашиот куфер и знаат точно каде што сè е.Водоотпорни и Отпорни на Влага : Пакување коцки направени од ПЕТ материјал, кој е водоотпорен, отпорен на влага, за подобра заштита на багаж.Спецификација : Материјал : Изработени од нов висок квалитет на домашно МИЛЕНИЧЕ.Боја : Транспарентна.Големина : Околу 45 x 35cm ( 17.7 x 13.8 инчи)20 PCS.Забелешка : Поради светлината и на екранот разлика, објектот е боја може да бидат различни од слики.Ве молиме овозможи 1-3cm разлики поради прирачник за мерење.Ви благодариме за разбирањето!Пакетот вклучува : 5 проѕирен запечатени ќеси/10 проѕирен запечатени ќеси/20 проѕирен запечатени ќеси.

Декларирани спецификации

Material:
Made of new high quality PET.
Color:
Transparent.
Size:
About 45 x 35cm ( 17.7 x 13.8inch)20PCS.
Due to the light and screen difference, the item's color may be different from the pictures. :
Please allow 1-3cm differences due to manual measurement.Thank you for your understanding! :
Package includes:
5 translucent sealed bags/10 translucent sealed bags/20 translucent sealed bags. :

Комплементите на стоката