• Новак
Повик Dachshund Куче Drawstring Ранец,Плажа Sackpack String Торба Патување Пакет Ранец За Фитнес, Шопинг Спорт Јога

Повик Dachshund Куче Drawstring Ранец,Плажа Sackpack String Торба Патување Пакет Ранец За Фитнес, Шопинг Спорт

DEN 479.76
Производот е достапен

Достапност

Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Разноврсна : Една Од Главните Џеб Со Архивиран Картичка Џеб За Вашиот Телефон, Паричник, Клучеви Итн.Ние Се Користи За Да Се Спакуваат Книги И Молив Кутии На Училиште И Да Се Замени Пластични Кеси Кога Ќе Отиде Во Супермаркет.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Прилагодливи Рамо, Рака*Струење Поместена Прилагодливи Рамо Ремени За Целиот Ден Удобност.Посебна Zippered Чевли Преграда На Дното Елиминира Срам Да Мора Да Се Стави На Чевли И Облека Заедно.Материјал : Се Направени Од Издржлив И Практични Висок Квалитет Отпорен На Вода Полиестер.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Тоа е исто Така Одличен Подарок За Семејството И Пријателите.Со Водоотпорен Tpu Оддел За Мокра Облека. *Се Наменети Uses When Патување,Ние Може Да Го Користат За Извршување На Некои Го Носат На Предмети,Чаши,Копчиња И Рамни Плочи.Совршен Подарок За Ќерка Ми, Мајка, Пријателка, Семејството, Колегите.Димензија : 15x16inch.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.На Бизнис Патување,Ние Може Да Се Направи Разлика На Облека Тој Треба Да Се Промени Едни Од Други.Идејата Подароци За Роденден, Карневал, Изградба Рекламирање Материјали.Идеален Подарок : Идеални За Складирање Прибор За Патување, Спортување, Фитнес, Јога, Трчање, Обука, Пливање, Танц, Шопинг, Кампување, Пешачење, Качување, Picnicing, Риболов, Пловењето, Едрење И Така Натаму Во Секојдневниот Живот.Печати на враќање превозот етикета.Во Нашиот Секојдневен Живот,Ние Може Да Се Користи Како Ужинка,Чорапи,Играчки И Мали Предмети.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката