• Новак
JUSTWEIXING 20 Компјутери BVR Жолто-Зелена Соларни Фотонапонски Заземјување Жица Терминали 10/12/14 AWG Бакар PV Кабинет Мост Истекување Земјата Кабел Кабли (Должина : 20cm, Специф

JUSTWEIXING 20 Компјутери BVR Жолто-Зелена Соларни Фотонапонски Заземјување Жица Терминали 10/12/14 AWG Бакар PV

DEN 592.32
Производот е достапен

Достапност

100% сосема нов и висок квалитет.Направени од високо-квалитетни материјали, издржливи.Тоа е моќен и лесен за употреба.Стабилни перформанси и висока сигурност.тоа е совршена замена.Терминал отворот е 5mm Cable големина опсег : 6mm2 е 10 AWG4mm2 е 12 AWG2.5mm2 е 14 AWGLength : 10см/20cm/30cm.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката