• Новак
WZMBH MP3 Плеер со Bluetooth, 8GB Преносни HiFi Звук Mp3 Музички Плеер FM Радио, Гласовниот Снимач, Е-Книга, Поддржува до 128GB ТФ-Картичка,4.0 Полн екран осетлив на допир

WZMBH MP3 Плеер со Bluetooth, 8GB Преносни HiFi Звук Mp3 Музички Плеер FM Радио, Гласовниот Снимач, Е-Книга, Поддржува

DEN 1031.76
Производот е достапен

Достапност

❣ Разноврсна М9 Играч : Поддршка на повеќе функции : музика , видео репродукција, игри, рекордерот на глас, FM радио, слика прелистување, E-книги читање, папка, итн. ❣ Тип-C Полнење & Долго Време на Репродукција : Двонасочно Тип-C полнење порта. 1650m AH 3.7 V батерија, поддржува 375 часа долго време на мирување, 5 часа на видео репродукција (жичен), 70 часа на репродукцијата на музика (жичен) со 2.5 часа за целосно полнење.Донесе забава за вашите здодевни долго патување. ❣ Ненадмината Квалитет на Звукот & Исклучителен Изглед : Уживајте супериорен квалитет на звукот, завиткани во светот на Hi Fi lossless музика. ❣ Поддршка најпопуларните аудио формати : MP3,МАЈМУН,FLAC,WMA.Оптимизиран тело ви обезбеди око-фаќање на изглед и добро корисничко искуство. ❣ 4 Инчен Full HD Екран на Допир за Контрола : Нов 4 инчен висока резолуција (960*480) целосен екран на допир, лесен допир контрола, да ви донесе силен визуелен ефект.Поддршка за MP3,МАЈМУН,FLAC,WMA и други 1080 P full-формат HD видео репродукција без конверзија.Спецификација : име на Производ : mp3 player Length*ширина*дебелина : 0.2*6*0.7 cm Screen : 4 inches Screen резолуција : 960*480 Memory : 8 GBOptional видео формат : RMVB MP4 AV AVI РМ MPGMusic формат : МАЈМУН FLAC MP3 WMARecording формат : mp3 WAVBattery капацитет : 1650 m Ah Charging интерфејс : Тип-c Headphone џек : 3.5 mm If имате било какви прашања, ве молиме да се чувствуваат слободни да побарате од нас прашања, ние сме среќни да одговориме на сите прашања за вас, и како одговор на вашата е-мејл по е-пошта во рок од 24 часа!.

Декларирани спецификации

Product name:
mp3 player
Length*width*thickness:
0.2*6*0.7cm
Screen:
4 inches
Screen resolution:
960*480
Memory:
8GB
Optional video format:
RMVB MP4 AV AVI RM MPG
Music format:
APE FLAC MP3 WMA
Recording format:
mp3 WAV
Battery capacity:
1650 mAh
Charging interface:
Type-c
Headphone jack:
3.5mm
If you have any questions, please feel free to ask us questions, we are happy to answer any questions for you, and reply to your email by email within 24 hours! :

Комплементите на стоката