• Новак
Фен за коса Застане, со Прилагодлива Висина и Стабилна База на Жените Миленици Воздушниот Компресор Носителот Мулти-Цел Дома Додатоци

Фен за коса Застане, со Прилагодлива Висина и Стабилна База на Жените Миленици Воздушниот Компресор Носителот Мулти-Цел

DEN 2205.36
Производот е достапен

Достапност

Флексибилни деколте ви овозможува лесно да го прилагодите вашиот струење во еден момент.Стенд висина е прилагодлив со максимална висина на 93.5 см, така што ќе може да се прилагоди на вашиот удобно висина.Чувајте ги вашите фен безбедно со тешки база за безбедно држете го вашиот фен во било која позиција.Кука и јамка има фен за коса на многу големини snuggly во место.Совршен фен за коса додатоци за дува вашиот влакната/прст нокти или капе домашни миленици.Спецификации : Состојба : 100% Сосема Нов Материјал : ABS, од не ' Рѓосувачки Челик Боја : Црна и Сребрена База Дијаметар : Прибл. 18cm/7.09 во Максимална Висина : Околу. 93.5 cm/36.81 во Тежина : Околу. 1413g Пакет се Вклучени : 1 * Прилагодливи Фен Стојат 1 * Прирачник за Корисникот.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката