• Новак
VVEPOSE Долг Ракав Outerwear 3D Печатење Дуксери Pullovers

VVEPOSE Долг Ракав Outerwear 3D Печатење Дуксери Pullovers

DEN 695.76
Производот е достапен

Достапност

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Се повлече На затворање.Рака Мие Само.Материјал : 100% Полиестер.Кул 3 D Аниме Карактер Печатење Качулка за Аниме Љубовник.Азија Големина Работи Мали, Ве Молиме Изберете 2 Големина Поголема Од Својата Нормална Големина.Машина Перат и Лесно да се Грижи За.Рака Мие со Ладна Вода Препорачуваме; Сува Ниска.Одличен Роденденски Подарок, Подарок за денот на Благодарноста, Божиќ Подарок, Валентин Подароци Избор за Пријатели, Љубовници и Семејства.ВНИМАТЕЛНИ ГОЛЕМИНАТА Е АЗИЈА ГОЛЕМИНА КОЈА РАБОТИ МАЛИ, ВЕ МОЛИМЕ ИЗБЕРЕТЕ 2 ГОЛЕМИНА НА ПОГОЛЕМ TAHN СВОЈАТА НОРМАЛНА ГОЛЕМИНА.УДОБНОСТ и СТИЛ 100% полиестер.Овој материјал е неверојатно силен и издржлив како и отпорни на брчки, намалување.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката