• Новак
Nespresso Посебна Резерва: Хаваи Kona VERTUO Ограничено Издание од Ракав на 10 Парчиња

Nespresso Посебна Резерва: Хаваи Kona VERTUO Ограничено Издание од Ракав на 10 Парчиња

DEN 861.12
Производот е достапен

Достапност

Еден Ракав кој содржи 10 Парчиња на Nespresso ОГРАНИЧЕНО ИЗДАНИЕ Vertuoline Хаваи Kona Парчиња.Егзотични кафе од Хавајски планински падини, познат по своите овошен букет, суптилни налудничав белешки и свиленкаста текстура.Средно печено во една серија и земјата да се средна големина, со цел да се создаде некои интензитет додека да им се овозможи на егзотични плодови белешки преовладуваат во купот.ПОСЕБНА РЕЗЕРВА ХАВАИ KONA задоволства со тропски и егзотични овошен белешки и парична казна лимонска киселост, сите во комбинација со налудничав житни заврши за добро балансирана првенство.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

FAKEME Детали Четка Поставите 5 Различни Четка Големини Пластична Рачка Wet & Dry се Користи за Чистење на Моторот,Табла,Амблеми,Воланот,Внатрешни

DEN 1641.60

Одлично за мокра и сува употреба, овој мултифункција четка има за цел да се отстрани прашина, леб crumbs и д