• Новак
Додатоци на Компатибилна за Samsung за Galaxy S8+ / G955 Батеријата на Задниот Поклопец со Поклопец на Леќите на Камерата & Лепило (SKU : Sas0639sl)

Додатоци на Компатибилна за Samsung за Galaxy S8+ / G955 Батеријата на Задниот Поклопец со Поклопец на Леќите на

DEN 1236.00
Производот е достапен

Достапност

Целосно се вклопуваат и да работат.Препорачуваме професионална инсталација.Ние нема да бидат одговорни за каква било штета на вашиот мобилен телефон/мобилен телефон кој ќе може да предизвика за време на менување на замена на делови.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката