• Новак
BYBYCD 1pcs Коса Стап Гроздобер Кинески Стил Hanfu Коса Стап Метал Вештачки Jade Коса Вилушка Коса стапчиња за јадење Жена Hairpin Накит за Коса Clip(Б)

BYBYCD 1pcs Коса Стап Гроздобер Кинески Стил Hanfu Коса Стап Метал Вештачки Jade Коса Вилушка Коса стапчиња за

DEN 116.40
Производот е достапен

Достапност

Точка Име : Змија Држи Коса,Фризура Tools.Материјал : Алуминиум.Боја : сребро.Должина : A : 15.5 см,B : 19cm.Package вклучува : 1 buc Коса Стап.Шаблон Тип : Simple Material : Alloy Feature : ги Красат За Луѓето : Девојки,Возрасни,Women Applicable Сцена : Casual Package вклучуваат : 1 buc Коса Stick Item Име : Змија Држи Коса,Фризура Tools Length : A : 15.5 cm,B : 19cm Style : Антиката,Кинески style Applicable Сезона : Четири Seasons Color : silver Note : Поради влијанието на фотографска опрема, осветлување, екран и други фактори за време на снимањето, ве молиме обратете се на вистинскиот производ.Ако имате било какви прашања за овој производ,ве молиме не двоумете се да контактирате со нас!Ние ќе ви одговориме во рок од 24 часа и да се реши проблемот за вас.Ви благодариме за вашето купување!.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката