• Новак
UOEIS Кулер за ладење контрола на температурата A12-1560 со вклучува инструкции, копчиња, 2 завртки и да го покрие. Вистински ОЕМ дел

UOEIS Кулер за ладење контрола на температурата A12-1560 со вклучува инструкции, копчиња, 2 завртки и да го покрие.

DEN 1070.40
Производот е достапен

Достапност

Кулер за ладење контрола на температурата A12-1560 со. Температурата контролниот број е A12-1560 со. Вистински ОЕМ дел.Ова е кулер за ладење на температура на ладно контрола.Постојано се сече на 39 F.Cut-off опсег : 19 F да 29 F Capillary : 76".Вклучува инструкции, копчиња, 2 завртки и да го покрие.Кулер за ладење контрола на температурата A12-1560 Со температура контролниот број е A12-1560 со. Ова е кулер за ладење на температура на ладно контрола.Постојано се сече на 39 F.Cut-off опсег : 19 F да 29 F Capillary : 76", Вклучува инструкции, копчиња, 2 завртки и да го покрие.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

FAKEME Детали Четка Поставите 5 Различни Четка Големини Пластична Рачка Wet & Dry се Користи за Чистење на Моторот,Табла,Амблеми,Воланот,Внатрешни

DEN 1641.60

Одлично за мокра и сува употреба, овој мултифункција четка има за цел да се отстрани прашина, леб crumbs и д