• Новак
HEVIRGO Милениче Санитарни Панталони Мека Допирање Кутре Менструалниот Период Санитарни Панталони Атмосфера

HEVIRGO Милениче Санитарни Панталони Мека Допирање Кутре Менструалниот Период Санитарни Панталони Атмосфера

DEN 818.40
Производот е достапен

Достапност

Домашно милениче панталони може да се употребуваат, која е изградена-во нето џеб, така што може да се стави на подлоги или санитарни салфетки.Погоден за женски кучиња во менструалниот период и за внатрешна и надворешна.6", Предложил Тежина : 1.5-2kg (Прибл.Направени од високо-квалитетен памучен материјал, домашно милениче санитарни панталони се лесно да се мијат и се обновливи.5 кг (Прибл.Во исто време, тоа може ефикасно да се намали работното место предизвикани од страна на машки кучиња да се женски кучиња и да се спречи кучиња од мокрење и рафинирам во несоодветни места.) Големина : L, Половината : 28cm-38cm/11"-15", Предложил Тежина : 4-5kg (Прибл.Големина : S, Половината : 22cm-32cm/8.згора на тоа, тоа е мека и санитарни, домашни миленици не се подложни на кожни болести.Карактеристики : Тоа е погодно да се носат и полетување, и ќе не ги прават да се чувствуваат заостанато, во исто време тоа нема да го попречат милениче активности, бидејќи куче шорцеви се прилагодливи тока и добра breathability.5 кг (Прибл.Кучето шорцеви имаат добри мекост и санитарни, не се лесни за домашни миленици да се добие кожни болести.Погоден за женски кучиња во менструалниот период и за внатрешна и надворешна.Со карактеристиките на прилагодливи тока и добра breathability, кучето шорцеви се погодни да се носат и ги тргнеме, ќе не ги прават да се чувствуваат заостанато, во исто време тоа нема да го попречат милениче активности.Со карактеристиките на добрата мекост и санитарни, миленичиња шорцеви може да се спречи миленици од инфицирање на кожни болести.Со ова куче шорцеви, овие прашања ќе бидат ефективно подобрени.Постојат четири големини, за да изберете од : s, m, l, xl.Кучето шорцеви со прилагодливи тока и добра breathability, кој е удобен за носење и ги тргнеме, и ќе не ги прават да се чувствуваат заостанато, во исто време тоа нема да го попречат милениче активности.) Големина : XL, Половината : 30cm-44cm/11.4", Предложил Тежина : 2.b>Спецификации : Женски кучињата често се harassed од страна на машки кучиња во estrus, и кучиња мокрење и рафинирам во несоодветни места.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката