• Новак
Стерео Микроскоп Леќа, SZMCTV 1/3 Микроскоп Леќа Адаптер со Висока Дефиниција за Камерата за Trinocular Стерео Микроскоп за Лабораторија

Стерео Микроскоп Леќа, SZMCTV 1/3 Микроскоп Леќа Адаптер со Висока Дефиниција за Камерата за Trinocular Стерео

DEN 693.60
Производот е достапен

Достапност

Едниот крај на интерфејс е микроскоп интерфејс тема M28, а на другиот крај е В гората интерфејс, кој е погоден за сите меѓународен стандард камера интерфејси.Издржливи, изработени од високо квалитетни алуминиумски материјал, многу издржливи, и објективот е опремен со висока дефиниција оптички слој.На слики ефект е добро.SZMCTV 1/3 се користи за да се поврзете камерата и trinocular стерео микроскоп за да се покаже подобро визуелна слика.Набљудува повеќе од јасно, додавање на дополнителни 3 пати зголемување ефект на екранот екран, овозможувајќи ви да го набљудуваат детали повеќе од јасно.Лесно да се инсталира, само инсталирајте микроскоп камера адаптер за цел леќа и само завртка за тоа.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката