• Новак
Yardwe Постојана Календар Пен Носителот Повеќенаменски Складирање Кутија Креативни Пенкало Кутија за Дома

Yardwe Постојана Календар Пен Носителот Повеќенаменски Складирање Кутија Креативни Пенкало Кутија за Дома

DEN 818.16
Производот е достапен

Достапност

пластика.Продавница разни дребулии на десктоп,, пенкало, канцелариски материјал, книги, шминка четки, итн.Исклучителна пенкало складирање носителот, може да создаде уникатен уметнички елеганција и убавина за вашиот дом.Одлична изработка на нашите производи ќе ви донесе добро и одлично користење на искуство.Не може да не биде пен носителот, исто така, совршен десктоп декорација.Материјалот е високо-квалитетен материјал, уникатен дизајн, и издржливи, мазна полиран.Description This е пен носителот, направени од високо-квалитетни материјали, издржлив и може да се користи за долго време.Постои запис во прилог на пен носителот.Ставање на вашето биро нема да ви помогне да ги организирате вашите канцелариски материјал, но, исто така, да ве потсетам на денот.Карактеристики-Материјал : .-Продавница разни дребулии на десктоп,, пенкало, канцелариски материјал, книги, шминка четки, итн.-Исклучителна пенкало складирање носителот, може да создаде уникатен уметнички елеганција и убавина за вашиот дом.-Одлична изработка на нашите производи ќе ви донесе добро и одлично користење искуство.-Не може да не биде пен носителот, исто така, совршен десктоп декорација.-Материјалот е високо-квалитетен материјал, уникатен дизајн, и издржливи, мазна полиран.Пакет Including1 x пен носителот.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката