• Новак
Рерната Mitts и Тенџере Носители на Групи на 4 Парчиња,Битник Моден Стил Прибор за Облека и Симболи Скица Боја,Отпорни на Топлина Рерна Ракавици 2 Топла Влошки Не се Ли?

Рерната Mitts и Тенџере Носители на Групи на 4 Парчиња,Битник Моден Стил Прибор за Облека и Симболи Скица Боја,Отпорни

DEN 1341.60
Производот е достапен

Достапност

Нашата фурна mitts и тенџере носители сетови да додадете семејство страст во вашиот живот.На страна lanyard дизајн е погодно за бесење и чување.Таа е погодна за внатрешна и надворешна кујна за готвење, рерна храна, и двор скара.Тенџере носители може да се користи на вашиот контра,трпезариска маса и работна маса, како топлина подлога, држи топло-јадења.5 x 28 см); две тенџере капак влошки (8 x 8 инчи-20.Материјал-полиестер.Ве молиме користете placemat за заштита на вашите раце и tabletop.Внатрешните и надворешните слоеви се направени од водоотпорен материјал, кој е полесно да се чисти.Тоа е исто така многу топло одмор или роденден подарок.На топлинско-изолациски ракавици се изработени од високо квалитетни материјали, таписерии изработка, дебела и трајни, анти-scald и топлинско-изолациски.Ако имате било какви прашања, ве молиме да ги споделите со нас.Ако не сте задоволни со нашите производи, ние и ветуваме да се даде враќање на парите или замена.Боја и Модел-Скејтборд Со Момче Нозете Во Патики И Фармерки,Фурна Mitts и Тенџере Носители на Групи на 4 Парчиња,Отпорни на Топлина Рерна Ракавици 2 Топла Влошки Не се Лизга Површина Безбедно за Кујната Готвење СКАРА за Печење.Сад мат е не се само убави, но, исто така, може да се изолира на сад, да биде премногу жешка, да предизвика оштетување на десктоп.Таа е погодна за откривање на капакот во кујна, микробранова печка, фурна јадења и отворено бразилецот, итн.Тоа е, мора да се има за готвачи.Тоа е идеален подарок да љубовник, девојка, момче или пријатели кои сакаат готвење и печење.Ние ќе се обидеме да ви даде задоволителен одговор.Температурата во рерна и микробранова е многу висока, така што треба да се носат дебели топлинско-изолациски ракавици или други слични алтернативни алатки за да избегнете изгореници.Нашите производи се во совршена подароци.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката