• Новак
Играчка Складирање Кутија Каубој Кактус Деца Расклопна Складирање Сад за Расадник,Playroom Плакарот Домашна Организација,Големи

Играчка Складирање Кутија Каубој Кактус Деца Расклопна Складирање Сад за Расадник,Playroom Плакарот Домашна Организација,Големи

DEN 767.52
Производот е достапен

Достапност

Материјал : 300 D Оксфорд ткаенина + водоотпорен ПВЦ.Карактеристики : Drawstring дизајн : Двете страни на перење кошница содржат мека коноп јаже на менувачот,што го прави полесно и поудобно кога ќе го носат кошница.На количка за дизајн овозможува да бидат поставени по желба,без разлика дали тоа е под креветот, фиока, плакар или полица,тоа ќе не заземаат премногу простор.Ако не сте задоволни со нашите производи,ние безусловно поддршка враќање и замена, ве молиме да бидат сигурни да се купи.Свитлива : Постои заградата во внатрешноста на перење кошница, и задебелена дното е постабилна и издржливи.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката