• Новак
FactorDuty Ретро Антички Гроздобер Бакар 1.5 Комбо 2 w/Кочница & 2 Плоча Црвено Полиуретан Рициново Тркала Премиум Не Означување Без Бучава 150LB По Тркала Тешки Casters со Хардв?

FactorDuty Ретро Антички Гроздобер Бакар 1.5 Комбо 2 w/Кочница & 2 Плоча Црвено Полиуретан Рициново Тркала Премиум

DEN 407.76
Производот е достапен

Достапност

КЛАСИЧЕН ДИЗАЈН : Овие Ретро Антички Гроздобер Бакар Стил Casters се одлични за додавање карактер на вашиот мебел и да се прикажува.Овие се дизајнирани како полиуретан тип за употреба со сите видови на работа сајт или во вашиот дом.Се ЧУВСТВУВАТЕ СТАБИЛНОСТ И ИЗДРЖЛИВОСТ : Ротира 360 степени.Мазна и Молчи и Здрав.Капацитет : 150lbs секој рициново тркала.Лесно да се трансформира на било насоки што сакате, и да потрошат малку сила да се движат натаму.каде непречено движење го поддржува.ДВОЈНО ЗАКЛУЧУВАЊЕ КОЧНИЦА : вкупно заклучување кочница брави и на воланот и на зглобот.ПЛОЧА ГОЛЕМИНА : 1.7" (43mm).x 2.3" (60mm).Дупка центар да дупка центар : 2.95" (75mm) x 1.2" (30мм).МОНТАЖА ДУПКА ДИМЕНЗИИ : 0.2" (6.3 mm) x 0.37" (9.3 mm).Вкупна Висина : 2.3" (60mm).Рициново Тркала Ширина : 0.7" (20mm).Рициново Тркала Дијаметар : 1.5" (40mm).РИЦИНОВО ТРКАЛА : Полиуретан.Рициново Тркала Боја : Црвена.Воланот е направен од висок квалитет на трајни двојна носечка, што е повеќе здрав и безбедно да работат под високо оптоварување услови.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката