• Новак
EuisdanAA Гума Аквариум Резервоарот Вшмукување Чаша Вештачки Риба Декорација Украс Портокал(Adorno де goma став decoración де peces artificiales, tanque де acuario, ventosa, naranja

EuisdanAA Гума Аквариум Резервоарот Вшмукување Чаша Вештачки Риба Декорација Украс Портокал(Adorno де goma став

DEN 287.76
Производот е достапен

Достапност

Боја : Бела,Црна,Портокалова Црвено; Пакет Содржина : 1 x Аквариум Риба Украс, 1 x Вшмукување Чаша, 1 x Виси String.Име на производ : Аквариум Риба Украс; Материјал : Rubber.Net Тежина : 42g; Вшмукување Чаша Големина : 3 x 1,5 см/1.2" x 0.6"(D*H).Виси String Должина : 58cm/22.8"(Longitud де ла cuerda став colgar : 58 cm / 22,8".Големина : 9.2 x 8 x 1.3 см/3.6" x 3" 0.5"(L*W*T)(Tamaño : 9.2 x 8 x 1.3 см / 3.6" x 3" 0.5" (L * W * T).Euisdan AA Гума Аквариум Резервоарот Вшмукување Чаша Вештачки Риба Декорација Украс Orange Made на меки?пластични материјали, тоа?може да го подобри поубав изглед за вашата риба резервоарот или аквариум.Вшмукување чаша и виси string дизајн.Опис на Spanish Adorno де goma став decoración де peces artificiales, tanque де acuario, ventosa, naranja Color : бланко, гора, rojo anaranjado; Contenido del paquete : 1 x adorno де peces де acuario, 1 x ventosa, 1 x cuerda став colgar Nombre del producto : adorno де peces де acuario; Материјал : caucho Peso neto : 42 g; Tamaño де ла ventosa : 3 x 1,5 cm / 1,2" x 0,6" (D * H) Longitud де ла cuerda став colgar : 58 cm / 22,8"Tamaño : 9.2 x 8 x 1.3 см / 3.6" x 3" 0.5" (L * W * T).

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката