• Новак
6 Pack јас 1W LED MR16 GU5.3 Акцент Крушка Светилка Место Светилка Ниска Потрошувачка Акцент Пејзаж AC DC 12 Volt MR16 Халоген Замена Низок Напон на Вниманието Светилка Топло Бела

6 Pack јас 1W LED MR16 GU5.3 Акцент Крушка Светилка Место Светилка Ниска Потрошувачка Акцент Пејзаж AC DC 12 Volt

DEN 479.76
Производот е достапен

Достапност

1 W потрошувачка @ 12 V - Напојува 1x висока моќност 1 W LED чип.За ниска излезна пејсажи осветлување 6000k бел ден бело.GU5.3 2 pin фитинг - одговара на халоген MR16 големина.Замена за традиционалните топла halogens.ПАКЕТ 6 PACK - Земи 6 одеднаш за зголемена намалена пакет се справи.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката