• Новак
Кујна Молекуларна Гастрономија Комплет, Кулинарски Храна Стил Шприц Маринада Инјектор Икрата Strainers Лажица Кавијар Создателот, Најдобрите Подароци За Пријатели И ?

Кујна Молекуларна Гастрономија Комплет, Кулинарски Храна Стил Шприц Маринада Инјектор Икрата Strainers Лажица Кавијар

DEN 827.04
Производот е достапен

Достапност

Прибор за јадење, tools, и едноставни инструкции и техники за подобрување на вашиот готвење вештини.Направи светлината, дише области и убави кавијар-стил бисери, тогаш плоча сите нив на начин што го сакате!.Сет исто така вклучува и еден генијален шприц за употреба како маринада шприц и храна стил алатка.Користете го за да кисна маринада во месото пред печење или пржење.Земете го вашиот кулинарски креативност на едно ново ниво и импресионира вашите гости со вкусни јадења како што се нане кавијар монистра пука во вашата уста, чоколадо тестенини, лимон пена.Висок-квалитет по-продажбата на услугата : Со цел да се осигура задоволството на клиентите, ве молиме контактирајте со нас во време ако наидете на проблеми, ние ќе ги реши што е можно поскоро.Specification Caviar Кутија Димензија : 5.55" x 3.94"/ 14.103 cm x 9.996 cm Diameter на Мала Дупка : 0.35 mm Length на Кавијар Лажица : 6.64" / 16.862 cm Tube Должина : 8.51" / 21.622 cm Weight : 8.7 мл / 246g Material : Acrylic How Многу Дупки : 100 Suitable За : Молекуларна cuisine Detachable или Не : Detachable Package Вклучуваат : 1 x Кавијар Box1 x Кавијар Лажица.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката