• Новак
Амазон Основите Секојдневно Pantiliner, Долго Должина, 120 се Избројат, 3 Пакети од 40 (Претходно Solimo)

Амазон Основите Секојдневно Pantiliner, Долго Должина, 120 се Избројат, 3 Пакети од 40 (Претходно Solimo)

DEN 139.68
Производот е достапен

Достапност

Вклучува 120 долго должина pantiliners (3 пакети на 40).Се носат за секојдневна заштита, tampon направите резервни копии или да го фати светлина протекување; најде твоите најдобри големина со нашите големината на табелата за да го најдете покриеност кој најдобро одговара на вашите потреби.Адхезивна лента помага да се задржи лагер во место.FSA Право и дискретна превозот.Состојки : Целулоза дрвна целулоза, полиетилен, натриум polyacrylate, полипропилен, памук, лепило, бел пигмент, сурфактант, мастило.Ако ви се допаѓа Секогаш Екстра Заштита Секојдневно Облоги, ние ве покануваме да се обиде Основите Секојдневно Облоги.Алекса глас шопинг от : за да го поставите вашата следна цел, само да се каже, "Алекса, додадете Основите Секојдневно Pantiliners на мојата количка".Гаранција за квалитет : Ние сме горди на нашите производи.Ако не сте задоволни, ние ќе рефундирање на дека за било која причина во рок од една година од купувањето. 1-877-485-0385. Основите Секојдневно Pantiliners, Долго Должина, Unscented се совршен облоги за заштита од светлина протекување.Тенките, абсорбента облоги се задоволни со носат во текот на целиот ден на светлината дена, или како дополнителна заштита.Секојдневниот облоги обезбеди умерена истекување заштита за период или wetness протекување.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката