• Новак
Лаптоп Замена Случај Компатибилен за HP ZBook 15v G5 Мобилни работна Станица TPN-C134 Задниот Капак ВРВОТ ZHAN 99 Palmrest Капак (Сребро)

Лаптоп Замена Случај Компатибилен за HP ZBook 15v G5 Мобилни работна Станица TPN-C134 Задниот Капак ВРВОТ ZHAN

DEN 1440.00
Производот е достапен

Достапност

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24/7 за да им помогне со поставување на поврзување, прашања, проблеми и многу повеќе.Ние ќе ви испратиме е-подарок карта за куповната цена на вашиот опфатени производ.Во некои случаи, ние ќе го замени или поправи тоа.СтатусНе Стариот Или Да Се Користат,Нови Стоки.Компатибилен Број на МоделОдговара HP ZBook 15v G5 Мобилни работна Станица TPN-C134 Задниот Капак ВРВОТ ZHAN 99 LCD Задниот Поклопец.Ве молиме Обрнете Внимание На Моделот,споредба На Сликата Внимателно и Известување На Превозот Време. [Компатибилен Модел] : За HP ZBook 15v G5 Мобилни работна Станица TPN-C134 Задниот Капак ВРВОТ ZHAN 99 LCD Задниот Поклопец.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката