• Новак
URRNDD 24-Џебови Транспарентен Виси Чевли Организатор, Организатор Виси Складирање Кеси, за Плакарот Провизии Бања

URRNDD 24-Џебови Транспарентен Виси Чевли Организатор, Организатор Виси Складирање Кеси, за Плакарот Провизии Бања

DEN 664.80
Производот е достапен

Достапност

Toolless монтажа може да се закачи на вратата или плакарот.Супер складирање не го окупира просторот.Доаѓа со лесен кука може да биде поставен по вратата, кабинети и други места.Голем капацитет, тоа може да се одржи чевли, кеси и други мали предмети.Транспарентен дизајн, јасни, лесно да се најде на предмети што треба.Складирање торба со проѕирен дизајн, јасни, лесно да се најде.Toolless монтажа може да се закачи на вратата или плакарот.Доаѓа со лесен кука може да биде поставен по вратата, кабинети и други места.Голем капацитет, може да биде вклучена чевли, кеси и други мали предмети.Карактеристики : Toolless монтажа може да се закачи на вратата или плакарот.Супер складирање не го окупира просторот.Доаѓа со лесен кука може да биде поставен по вратата, кабинети и други места.Голем капацитет, тоа може да се одржи чевли, кеси и други мали предмети.Транспарентен дизајн, јасни, лесно да се најде на предмети што треба.Дизајн на суспензија, не-плетени материјали, лесни и дише.Спецификација : Condiiton : 100% Сосема New Material : Не-плетени Крпа + PVCColor : Бела + Transparent Size : (L) x (W) x 150 45см / 59.06 x 17.72 во (appr.) Пакет Листа : 1 x Складирање Торба 3 x Закачалки Забелешка : 1. Ве молиме овозможи 1-3cm грешка поради прирачник за мерење и бидете сигурни дека ќе не предвид пред да нарачате.2. Ве молам, разберете дека бои може да постои хроматските аберации како различни поставување на слики.

Декларирани спецификации

Condiiton:
100% Brand New
Material:
 Non-woven  Cloth + PVC
Color:
White + Transparent
Size:
(L) x (W) 150 x 45cm / 59.06 x 17.72 in (appr.)
Package List:
1 x Storage Bag :
3 x Hangers :
1. Please allow 1-3cm error due to manual measurement and make sure you do not mind before ordering. :
2. Please understand that colors may exist chromatic aberration as the different placement of pictures. :

Комплементите на стоката

FAKEME Детали Четка Поставите 5 Различни Четка Големини Пластична Рачка Wet & Dry се Користи за Чистење на Моторот,Табла,Амблеми,Воланот,Внатрешни

DEN 1641.60

Одлично за мокра и сува употреба, овој мултифункција четка има за цел да се отстрани прашина, леб crumbs и д