• Новак
DOITOOL 5 Ролни Жолта Сликари Лента Автомобилската Refinish Маскирање Лента Автомобили Лепило Возила Auto Тело Боја Касета

DOITOOL 5 Ролни Жолта Сликари Лента Автомобилската Refinish Маскирање Лента Автомобили Лепило Возила Auto Тело

DEN 342.96
Производот е достапен

Достапност

Нашите маскирање ленти се погодни да лупам, и се држи добро за многу видови на површини.Овие маскирање ленти се идеални за проекти и активности кои вклучуваат мали деца, светла боја ги прави привлечни.Тие се, исто така, се отстранува без да остават било остатоци и лесно може да се reapplied.Овие маскирање ленти се направени на премиум палачинка хартија материјал, можете да ги користите trustingly.Тие, исто така може да се користи како сликар лента, заштита на вашиот автомобил или ѕидови кога правите прскање или доработка.Опис на Овие маскирање ленти се идеални за занаети, уметност и DIY проекти.Можете да напишете нешто на обоени маскирање лента со различни пенкала и тоа покажува јасна.Бојата нема да исчезнат.Совршен подарок за децата, наставниците, сликари.Тоа исто така може да се користи за внатрешни работи доработка и автомобил прскање.Карактеристики Боја : Жолта Материјал : Палачинка хартија Големина : 2000. 00 X2. 50 X0. 10cm; 786. 00 X0. 98 X0. 04inches 2000 година. 00 X2. 00 X0. 10cm; 786. 00 X0. 79 X0. 04inches 2000 година. 00 X1. 80 X0. 10cm; 786. 00 X0. 71 X0. 04inches 2000 година. 00 X1. 50 X0. 10cm; 786. 00 X0. 59 X0. 04inches 2000 година. 00 X1. 00 X0. 10cm; 786. 00 X0. 39 X0. 04inches Пакет Вклучувајќи 5 Ролни x Лепливи Ленти.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката