• Новак
JUSTQIJUN 2 парчиња Јога Пилатес Блок Тули Спортски Вежбање Фитнес Салата Тренингот се Протега Помош Плута Јога Блок (Боја : Избрани Боја)

JUSTQIJUN 2 парчиња Јога Пилатес Блок Тули Спортски Вежбање Фитнес Салата Тренингот се Протега Помош Плута Јога

DEN 715.20
Производот е достапен

Достапност

Тоа е супер светло и може да биде укината без тензија.Им помогне да развијат вашите нозе, раце или колковите за време на вежбање.Се создаде шармантна слика.Совршен начин на потрошувачката, нема потреба да оди надвор.Зајакнување на вашето тело.Боја : Случајни боја.Материјал : ЕВА.Големина : Прибл. 23 x x x x x 7,6 cm/.06 * 5.91 * 6.30 инчен (L*W*H).

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката