• Новак
EuisdanAA Растенијата Средување на Чистење Менгеме Аквариум Маша 19.7 инчи Долго Сива Црвено(Pinza де limpieza став recortar plantas Pinzas став acuario 19.7 pulgadas largo de gris rojo

EuisdanAA Растенијата Средување на Чистење Менгеме Аквариум Маша 19.7 инчи Долго Сива Црвено(Pinza де limpieza

DEN 720.00
Производот е достапен

Достапност

Име на производ : Аквариум Растенијата Тонг; Должина : Околу 19.7 инчен(50cm). 19.7 инчи долго растенијата тонг е одлична за големи резервоари.Постигнат подводни растенија maintainance без мокрење вашата страна.Ергономски дизајн.Влечење ноктот дизајн, кога ќе се повлече на ноктот, на tweezer е затворена и клип на растенијата.(Diseño ergonomico.Tirando del diseño де ла garra, cuando tira де ла garra, ла pinza se cierra y recorta ла planta.Едноставен и лесен за употреба.Погодни за употреба во свежа или морски аквариум.(Fácil y conveniente де usar.Adecuado став дин uso en acuarios фрески о marinos.Euisdan AA Растенијата Средување на Чистење Менгеме Аквариум Маша 19.7 инчи Долго Сива Red19.7inch долго растенијата тонг е одлична за големи резервоари.Професионални аквариум растенијата алатки, подобрување на Ефикасноста на фабрика за чистење.Екстра долга рачка, го прави лесно да се влезе во длабока вода и да се постигне подводни растенија Одржување без мокрење вашата страна.Маша прилог може да се користи за да се одгледуваат аквариум растенија или да ги собереш мали објекти.Неопходно да се донесат алатка за оние експертиза водни растенија cultivators во грижата за вашиот аквариум растенија.Ергономски дизајн.Влечење ноктот дизајн, кога ќе се повлече на ноктот, на tweezer е затворена и клип на растенијата.Едноставен и лесен за употреба.Погодни за употреба во свежа вода или морски аквариум.Опис на Spanish Pinza де limpieza став recortar plantas Pinzas став acuario 19.7 pulgadas largo de gris rojo Nombre del producto : Pinza став plantas де acuario; Longitud : aproximadamente 19,7 pulgadas (50 cm).Ла pinza став plantas де 19.7 pulgadas largo de ова е идеален став tanques grandes.Consiga ел mantenimiento де ла planta bajo ел agua гревот mojarse la mano.Diseño ergonomico.Tirando del diseño де ла garra, cuando tira де ла garra, ла pinza se cierra y recorta ла planta.Fácil y conveniente де usar.Adecuado став дин uso en acuarios фрески о marinos.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

FAKEME Детали Четка Поставите 5 Различни Четка Големини Пластична Рачка Wet & Dry се Користи за Чистење на Моторот,Табла,Амблеми,Воланот,Внатрешни

DEN 1641.60

Одлично за мокра и сува употреба, овој мултифункција четка има за цел да се отстрани прашина, леб crumbs и д