• Новак
38 Индустриски Цевки Полица на Ѕидот Монтирани,3Tier Steampunk Вистинско Дрво Книга Полиците,Селски Цевка Shelving Метал Лебди Полиците,Ѕид Полица Единица Публикации Виси на ?

38 Индустриски Цевки Полица на Ѕидот Монтирани,3Tier Steampunk Вистинско Дрво Книга Полиците,Селски Цевка Shelving

DEN 1871.76
Производот е достапен

Достапност

Екранот некои фото рамки,бонсаи,книги, или за дело да ги красат складирање. 【Совршен Употреба】Ѕид оркестарот полица целокупната изработка е исклучителна и линии се претенциозност,натпревар кој било стил на ѕидови и соби.На здрав дрво загради без лизгање или се ниша, стабилна структура.【Функција предности】Ѕид, дрво полиците може да се одржи 10kg/22 Б, издржливи.8 in Board дебелина : Дебелина : 2mm/0.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката