• Новак
Yogasana Органски Памук Јога Мат, Многу Абсорбента Не-Токсични Јога Мат и Ќебе за Јога Пракса за Вежбање Дома Décor и Отворено Медитација, 26 x 74 Голема Големина

Yogasana Органски Памук Јога Мат, Многу Абсорбента Не-Токсични Јога Мат и Ќебе за Јога Пракса за Вежбање Дома

DEN 3096.00
Производот е достапен

Достапност

ДОАЃА СО НЕВЕРОЈАТНИ КАРАКТЕРИСТИКИ И ПРИДОБИВКИ Нашите органски јога душеци се направени од 100% природни состојки, слободни од штетни материи и отрови.Нашата еко-пријателски јога мат се направени од органски памук која е противалергиски, многу абсорбента и дише.ОРГАНСКИ ПАМУК ЈОГА МАТ Оваа анти-лизга Индискиот јога мат е направен од 100% природен памук, кој е лесен и удобен за извршување на различни видови на јога, вежби и медитација.YOGOSANA КРУГ се ГРИЖИ ЗА СВОЈАТА ЗАЕДНИЦА, Секое парче на реверзибилна јога мат продаваат, $5 за тоа е донирани за образование активности на децата на нашето производство работници да се обезбеди најдобри можни средина за учење за овие деца.Нашиот супер удобно јога килим мат е меѓународен стандард и идеален фитнес објект со многу абсорбента nontoxic ткаени материјали.Со секое купување, ќе се помага на овие деца ги постигнат своите соништа, што може да биде подобро вредност на јога мат?ГАРАНТИРА ПРОИЗВОД, ЛЕСНО ДА се МИЈАТ Нашите природни влакна јога мат доаѓа со 15-годишна гаранција без исклучување на изложување на сонце, бидејќи на своите исчезнат-отпорни квалитети, заедно со 30-дневниот гаранција за парите назад.Направени на традиционален loom од страна на нашите квалификувани занаетчии од Banaras Индија, која е на потекло точка на јога себе.Овие се исто така многу идеален за внатрешноста, како и за надворешна употреба.Тие може да биде рачно или со машина лесно да се мијат со ладна вода, без било метежот или непријатности.Тоа е 26-инчен широк и должина мерки околу 74+ инчи, совршена големина за сите јога љубовници.На реверзибилна мат е 2 во 1 и тежи околу 2 килограми кој е совршен за внатрешна, надворешна како и за во движење ги користат поради својата исклучително погодно да ги носите.ПРИРОДНАТА ХИГИЕНА КВАЛИТЕТИ : Што се стремат да се направи производи компатибилни со здрав начин на живот.УДОБЕН ГОЛЕМИНА : Нашите природни вежба мат доаѓаат во големи димензии со екстра должина и ширина во споредба со другите душеци да се обезбеди подобар површина за различни видови на јога и вежби.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката