• Новак
Hitaoyou iPhone xr случај со Камера Покрива,iPhone xr Случај со Леќите Заштита, xr Случаи со Потпирач Воена Одделение Shockproof Тешки Заштитен со Магнетни Автомобил Планината Држач

Hitaoyou iPhone xr случај со Камера Покрива,iPhone xr Случај со Леќите Заштита, xr Случаи со Потпирач Воена Одделение

DEN 287.76
Производот е достапен

Достапност

【Оклоп Дизајн】Кул војска стил, воена одделение.Тоа е погодно за да се движите пат кога возите.Интервал со гуми текстура, избегне abrade.Воскресна усна околу отпечатоци и камерата за да се избегне гребење или штета. ※Специјален потсетник : Ова телефон случај не ги поддржуваат безжично полнење.Тоа е здрав, солиден, отпорно на гребење безбедна назад случај Двоен слој за поддршка на целото тело заштитна за shockproof.И случајот совршен cutouts за говорниците, на контролите за камерата и полнење дупка ви овозможи на лесен пристап до сите функции и лесен за полнење на вашиот телефон без да ги тргнеме на случај.Спречување на вода, прашина и отпечатоци. ※Овој телефон маска направена од shockproof висок степен на TPU и PC материјали.Ги опфаќа сите делови на вашиот телефон со целосна заштита.погоден за трчање, mountaineering, кампување или други отворено спорт.Annular ленти, мазна слајд. 【Ротирачки Потпирачот Прстен】Вметната 360° ротирачки потпирачот прстен носителот, цврсти доволно.Оваа заштитна телефон случај со сите копчиња и интерфејс user-friendly дизајн за да се избегне често демонтажа. ※Случај со Камерата во Капакот & Потпирачот, Слајд Леќа Заштита + 360° Ротирате Прстен Стојат, Влијание-Отпорни, Shockproof, Заштитен Браник, iphone xr ※Оваа вградениот метален прстен стојат може да ротира 360°, лесно да ги ротира и здрав на случај, ви дава погодност за да се види видеа и филмови hands-free со саканата удобност и стабилност.Премиум леќа заштита.Тоа, исто така, може да биде прикачен на магнетни автомобил држачот.Опис на производот: ※Направени од PC и силикони. 【Smart Прозорец】Деликатна камера излизгајте го поклопецот, и повисоко од покрена леќа, заглавени во еден ритам.Компатибилен со сите кабли за полнење/кабли.Две агол на гледање потпирачот дизајн обезбеди удобност за гледање видео и разговор.Анти нула, пресече, се спротивстави на пад, во шок.Помине 16ft Капка Тест.Не-лизгање, oleophobic и hydrophobic.Исто така, нудат силна заштита. 【Тешки & Висок Квалитет】составена од PC и TPU.Леснотијата раце кога гледате филмови, играте игри или онлајн разговор.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката