• Новак
Canon EOS Бунтовнички T8i со EF-S 18-55мм е STM Леќа (Црна) - од Суштинско значење Пакет Вклучува: Ултра 32GB SD, Читач за Мемориска Картичка, Gadget Торба, Компресор, Микрофибер Крпа Чи

Canon EOS Бунтовнички T8i со EF-S 18-55мм е STM Леќа (Црна) - од Суштинско значење Пакет Вклучува: Ултра 32GB SD,

DEN 2591.76
Производот е достапен

Достапност

Benefitting на слики атрибути, сензорот дизајн, исто така, овозможува Двојна Пиксели CMOS БОЛЕСТ, кој се користи фаза-откривање автофокус за брзи, точни, и се изедначи со фокус на перформансите кога се снима филмови или снимање фотографии во live view.Оптички пронаоѓачот на изглед со приближно 95percent гледање покриеност.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката