• Новак
Оган буба 2200+Компјутери Earring Грб, Earring Куки, Обетки Мислења за Earring Изработка на Материјали за Полнење Гума Нерѓосувачки Челик Earring Грбот Пост Рамна Подлога Earring Studs Ear

Оган буба 2200+Компјутери Earring Грб, Earring Куки, Обетки Мислења за Earring Изработка на Материјали за Полнење

DEN 215.76
Производот е достапен

Достапност

Материјал : Нашата Earring грбот се изработени од високо квалитетен мека гума, метал и пластика.Тоа е килограми, лесни.Вклучува : Челик earring мислења рамна подлога : 252(65*4) ☀Earring празно со пеперутка : 320(80*4) ☀Метал куршум earring Бекови : 356(89*4) ☀Јасно куршум earring Бекови : 420(210*2)☀Цвет цевка earring бекови : 200(100*2) ☀Octagon earring бекови : 500(250*2) ☀Куршум спојки earring бекови : 58( 29*2) ☀Earring куки : 112(28*4).Одлична вредност : 24 стилови earring грбот,Доаѓа со 2226 парчиња( 113pairs) defferent earring грбот, кои се доволни за вашиот замена, се задржи долго време се користи за да го замени вашиот изгубени или искинати еден.Тоа е, исто така, доволно за да ги споделите со вашите пријатели кои имаат обетки.Користете:На DIY earring содржи материјали earring пост 、куки и грбот за earring одлуки, кои можат да се применат за да се направи на сите видови на Earring Резерви.Топло answer : ___________________________ note : Оние earring грбот се мали накит додатоци, ве молиме чувајте го подалеку од мали деца.Earring На Грбот.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката