• Новак
expartners Нерѓосувачки Челик Фиока Лизгачот, Мека Затворите Лизгачот, Амортизерите и Пригушувач, Три Делот Лизгачот за Гардероба, оков за Мебел Големина : 16 инчи(400mm)

expartners Нерѓосувачки Челик Фиока Лизгачот, Мека Затворите Лизгачот, Амортизерите и Пригушувач, Три Делот Лизгачот

DEN 1721.76
Производот е достапен

Достапност

Нерѓосувачки челик, може да се користи во кујна, купатило.Балкон и други влажни места.Фиксна картичка, заклучување на слајд, да се спречи фиока од отворањето автоматски.Двојно цврст челик топката, мазна цртање, силна рамнотежа.Стабилен притисок на маслото за амортизерите костец на фиока кога затворена.Количина : цената е за 1 пар (2 парчиња).

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката