• Новак
Роуз Златна Боја 3M Само Лепило Ѕид Куки Тешки за Бесење Bathrobe Крпи Копчиња Дом и Животен (Круг 4-Pack)

Роуз Златна Боја 3M Само Лепило Ѕид Куки Тешки за Бесење Bathrobe Крпи Копчиња Дом и Животен (Круг 4-Pack)

DEN 479.76
Производот е достапен

Достапност

Овие лепило лесна куки работа на различни површини, како што се мазна, чиста, сува рамен, не-porous површини.СУПЕР ФУНКЦИОНАЛНА производот вклучува трајни кука да се одржи крпа или други туш/кујна резерви.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

FAKEME Детали Четка Поставите 5 Различни Четка Големини Пластична Рачка Wet & Dry се Користи за Чистење на Моторот,Табла,Амблеми,Воланот,Внатрешни

DEN 1641.60

Одлично за мокра и сува употреба, овој мултифункција четка има за цел да се отстрани прашина, леб crumbs и д