• Новак
YYDS Стои Полица Мулти - Слој Завршувањето на Рек Кујна Снек Рек Бања Кат Складирање Рек Складирање Рек Полица Здравје и Заштита на Животната средина Мулти - Функцион?

YYDS Стои Полица Мулти - Слој Завршувањето на Рек Кујна Снек Рек Бања Кат Складирање Рек Складирање Рек Полица

DEN 2312.64
Производот е достапен

Достапност

Едноставен, стилски дизајн : уникатен отворена полица дизајн погоден за секоја соба дека треба дополнителни складирање простори.Трајни, не е лесно да се скрши, мулти - функционални складирање, да се зачува простор, се направи вашиот дом чист и уреден.Лесно продавница остатоци, лесно сортирање и чистење на countertop простор.Мулти-цел, не само како office управување со кошница, но, исто така, како контра складирање рек погодно за домашна употреба.Голем капацитет заштедува простор и прави целосна употреба на вертикална простор да се направи простор уредно и убави.CUSTOMER SERVICE : Ако имате било какви прашања, ве молиме испратете и-мејл на " контактирајте со нас, ние ќе го реши вашиот проблем, во рок од 24 часа, ве молиме да бидат сигурни да се купи!Материјал : plastic Weight : S : 1135g, M : 1410g Color : како што е прикажано во боја листа, optional Size : ве Молиме проверете ја сликата Број на слоеви : 3 слоеви 4 слоеви Складирање предмет тип : Објектот е Применливо сцена : купатило, кујна, спална соба, дневна соба, трпезарија Боја класификација : зелена, розова Инсталација метод : Земјиште тип на УСЛУГА на КЛИЕНТИТЕ : Ако имате било какви прашања за овој производ , само се чувствуваат слободни да не контактирате за да добиете задоволително решение во рок од 24 часа.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

FAKEME Детали Четка Поставите 5 Различни Четка Големини Пластична Рачка Wet & Dry се Користи за Чистење на Моторот,Табла,Амблеми,Воланот,Внатрешни

DEN 1641.60

Одлично за мокра и сува употреба, овој мултифункција четка има за цел да се отстрани прашина, леб crumbs и д