• Новак
9 Пакети Божица Кутија Плетенки Капчиња Коса 14 Инчен Пред Looped Капчиња Кутија Плетенки Кадрава Завршува Boho Капчиња Плетенки Синтетички Влакна Екстензии За Црни Жен?

9 Пакети Божица Кутија Плетенки Капчиња Коса 14 Инчен Пред Looped Капчиња Кутија Плетенки Кадрава Завршува Boho

DEN 815.76
Производот е достапен

Достапност

Forevery 9 Пакети Божица Boho Кутија Плетенки Капчиња Коса 14 Инчен Божица Плетенки Капчиња Коса Екстензии Синтетички Пред Looped Капчиња Кутија Плетенки Косата Со Кадрава Завршува За Црни Жени 1. Пакет : Boho Кутија Плетенки Капчиња Коса 14 Инчи (8 Пакети Боја 30# + 1 Пакет T1b/30 ), 9 Пакети/Многу; 65g/ Пакет,16 Корени/ Пакет. Разликата : Божица Кутија Плетенки Капчиња Коса Во Споредба Со Заеднички Божица Locs, Реката Locs Е Повеќе Модерен, Повеќе Божица, Повеќе Убави И Целосни Изглед. Материјал : Божица Кутија Плетенки Капчиња Коса Направи Со 100% Висок Квалитет Пламен-Retardant Топла Вода Поставување На Ниска Температура Синтетички Влакна.【Објект】 Божица Кутија Плетенки Капчиња Коса. По Додаде Вазелин Уште Многу Меки!Божицата Плетенки Капчиња Коса, Дефинитивно Магија Оружје За Вклучување Во Божица.Лесен И Reuseable Повеќе Пати,Што Подобар Начин Да Убијат, Без Каков Било Стресот На Вашата Глава Или На Рабовите.【Материјал】Boho Капчиња Плетенки Коса, Направен Од 100% Kanekalon Синтетички Влакна На Косата.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

FAKEME Детали Четка Поставите 5 Различни Четка Големини Пластична Рачка Wet & Dry се Користи за Чистење на Моторот,Табла,Амблеми,Воланот,Внатрешни

DEN 1641.60

Одлично за мокра и сува употреба, овој мултифункција четка има за цел да се отстрани прашина, леб crumbs и д