• Новак
TTKD Круг во Облик на Накит Организатор Преносни Накит Пакување Кутија Macaron Боја Хривнија Ѓердан Earring Прстен Складирање Кутија (Боја : Розова)

TTKD Круг во Облик на Накит Организатор Преносни Накит Пакување Кутија Macaron Боја Хривнија Ѓердан Earring Прстен

DEN 1545.60
Производот е достапен

Достапност

Разумно поделено,уредно чување,накит повеќе не е нејасна.Посебни фланелен за накит,се грижи за накит и анти-корозија.Мини преносни,мала големина и лесно да се носат,светлината патува.Иновативниот дизајн,пластична рамка во комбинација со фланелен боксери.КОЛКОВИТЕ материјал школка е издржливи и трајни.Разумно поделено,уредно чување,накит повеќе не е нејасна.Посебни фланелен за накит,се грижи за накит и анти-корозија.Мини преносни,мала големина и лесно да се носат,светлината патува.Иновативниот дизајн,пластична рамка во комбинација со фланелен боксери.КОЛКОВИТЕ материјал школка е издржливи и трајни.Производот Категорија : Накит Boxmaterial : plastic Color : сина,розова,white Applicable простор : bedroom Purpose : Погоден за чување на коса додатоци,прстени,обетки,ѓердани и други додатоци.белешки : Поради различни прикази и светлосни ефекти,вистинската боја на производот може да биде малку поинаков од бојата прикажани на сликата.Ви благодариме!Поради прирачник за мерење,ве молиме да се овозможи мерење на отстапување од 1-3мм.1 X Накит Складирање Кутија.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката