• Новак
Anovina Туш Пареа | Еукалиптус и Ментол | Ароматерапијата Diffuser Set | 6 Pack | Бања Бомби за Капење | Ароматични Топи

Anovina Туш Пареа | Еукалиптус и Ментол | Ароматерапијата Diffuser Set | 6 Pack | Бања Бомби за Капење | Ароматични

DEN 479.76
Производот е достапен

Достапност

✅ На рачно изработени БАЊА БОМБА ЗА КАПЕЊЕ : Нашата туш пареа се обезбеди истото искуство бања бомба понуди без временски ангажман.Тоа е лесно да се вклучат Anovina туш steamer на посебен повод или во вашата дневна рутина!. ✅ ИСКУСТВО ОЛЕСНУВАЊЕ НА АРОМАТЕРАПИЈАТА : Можеби имаш голема состанок или можеби сте имале груба ден на работа, Anovina туш пареа се тука за да help.By ставање на steamer на подот на вашата туш, тоа ќе даде исклучи ароматични мириси и двете на вашиот стрес и steamer ќе почнат да се топат. ✅ ПОВРЗАНА СО МЕНТОЛ : придобивките на етерични масла се зголеми со вклучувањето на ментол.Anovina туш пареа се спои со нане кои може да обезбедат ослободување од алергии, болки во грлото, и настинка. ✅ УЖИВААТ ВО СМИРУВАЧКИ МИРИС НА ЕУКАЛИПТУС : Секоја таблета е поврзана со вкусна мирис на еукалиптус.Се изгуби себе си во арома и лекување на вашите сетила да сладок мирис на нашите туш пареа. ✅ За КОРИСТЕЊЕ на НАШАТА ПАРЕА Е ЛЕСНО : За најдобри резултати кога се користи Anovina туш steamer, место топи во место каде што редовно ќе се погоди со топла вода.Топла вода ќе реагира со капење се топи и да почнат да се стави надвор ароматични мирис кој ќе го сакам!.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката