• Новак
Hefddehy Двојна Облека Кука, 304 Челик Грб и Крпа Куки за Бања Ѕид Монтирани, Брусен Никел

Hefddehy Двојна Облека Кука, 304 Челик Грб и Крпа Куки за Бања Ѕид Монтирани, Брусен Никел

DEN 261.60
Производот е достапен

Достапност

Анти- ' рѓа : челик SUS304 структура за да се обезбеди трајност и живот.Двојно кука : ви овозможува да се откажам повеќе црева или крпи во удобна позиција.Бранеа површина : отпорни на корозија и ' рѓа отпор Стилски и елегантен, совршен за традиционално или модерно бањи.Лесен за инсталација : ги вклучува сите монтажа хардвер.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

FAKEME Детали Четка Поставите 5 Различни Четка Големини Пластична Рачка Wet & Dry се Користи за Чистење на Моторот,Табла,Амблеми,Воланот,Внатрешни

DEN 1641.60

Одлично за мокра и сува употреба, овој мултифункција четка има за цел да се отстрани прашина, леб crumbs и д�